KONCEPT SKLEP 

KRAKÓW UL.STRADOMSKA 16 

  Pierwszy w Krakowie i jedyny taki koncept sklep, który od 2009 roku łączy funkcje sprzedażowe z licznymi wydarzeniami, o którym rozpisują się najlepsze magazyny całego świata jak The Guardian czy Condé Nast Traveler.

   W IDEA FIX znaleźć można zarówno ubrania niezależnych polskich projektantów, wszelkiego rodzaju akcesoria, gadżety, poprzez albumy, plakaty, lifestyl'owe magazyny, czy przedmioty sztuki użytkowej i pamiątki. Na uwagę zasługuje fakt, iż z IDEA FIX współpracuje z ponad 100’tką twórców.

   Zakupy w tym koncept sklepie może zrobić każdy, bo znajdziecie tu przystępne ceny, jak na rzeczy wysokiej jakości, czy wręcz produkty wykonywane ręcznie. Anna Maria Kwiatek - właścicielka, chce promować co polskie, ale również to co zrównoważone, świadome oraz ekologiczne – dlatego na Stradomskiej znajdziecie także rzeczy up-cycling'owe, naturalne, czy wytworzone z ekologicznie przetworzonych materiałów.

  IDEA FIX wspiera polska sztukę użytkową, projektantów ubrań, akcesoriów i twórców szeroko pojętego Urban Artu. W koncept sklepie przy ul.Stradomskiej 16 można znaleźć krótkie serie najlepszych, kreatywnych, polskich projektantów, designerów oraz dzieła polskich utalentowanych pisarzy, grafików i innych artystów.

IDEA FIX - KRAKÓW STRADOMSKA 16