top of page

IDEA FIX - KRAKÓW STRADOMSKA 16

press to zoom

IDEA FIX - KRAKÓW STRADOMSKA 16

press to zoom

IDEA FIX - KRAKÓW STRADOMSKA 16

press to zoom

KONCEPT SKLEP 
KRAKÓW || STRADOMSKA 11 (w bramie)

  Pierwszy w Krakowie i jedyny taki koncept sklep, który od 2009 roku łączy funkcje sprzedażowe z licznymi wydarzeniami, o którym rozpisują się najlepsze magazyny całego świata jak The Guardian czy Condé Nast Traveler.

   W IDEA FIX znaleźć można zarówno ubrania niezależnych polskich projektantów, wszelkiego rodzaju akcesoria, gadżety, poprzez albumy, plakaty, lifestyl'owe magazyny, czy przedmioty sztuki użytkowej i pamiątki. Na uwagę zasługuje fakt, iż z IDEA FIX współpracuje z ponad 100’tką twórców.

   Zakupy w tym koncept sklepie może zrobić każdy, bo znajdziecie tu przystępne ceny, jak na rzeczy wysokiej jakości, czy wręcz produkty wykonywane ręcznie. Anna Maria Kwiatek - właścicielka, chce promować co polskie, ale również to co zrównoważone, świadome oraz ekologiczne – dlatego na ul. Stradomskiej 11 znajdziecie także rzeczy up-cycling'owe, naturalne, czy wytworzone z ekologicznie przetworzonych materiałów.

  IDEA FIX wspiera polska sztukę użytkową, projektantów ubrań, akcesoriów i twórców szeroko pojętego Urban Artu. W koncept sklepie na ul. Stradomskiej 11 można znaleźć krótkie serie najlepszych, kreatywnych, polskich projektantów, designerów oraz dzieła polskich utalentowanych pisarzy, grafików i innych artystów.

bottom of page