top of page

BUNT OF COLOR

Bunt of kolor to polska marka odzieżowa w świecie ekologicznej i odpowiedzialnej mody. Projektując produkty wykorzystywane są innowacyjne, wysokiej jakości mieszanki przędz oraz ekologiczne surowce a miejsce szycia to polskie, lokalne szwalnie. Ubrania Bunt of color stworzone są z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów, przędz, certyfikowanych wiskoz, bambusa, lnu, recyklingowanego poliestru oraz bazy – organicznej bawełny. Wszystkie dzianiny i tkaniny pochodzą z Polski, przędze z Włoch.

Podczas produkcji powstaje jak najmniej odpadów. Materiały są krojone tak, by uzyskać jak największą wydajność, resztki zawsze staramy zagospodarować i powtórnie wykorzystać w zgodzie z naszym głównym przesłaniem. Nasze papierowe metki są drukowane na cienkich, ekologicznych kartonikach na jutowych sznureczkach, dlatego nadają się do recyklingu . Bez zbędnego plastiku. 

 Szanujmy Naturę. Podążajmy w kierunku slow fashion, jedynie wysoka jakość pozwoli, aby produkt pozostał z Tobą na długo. I o to chodzi.

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

bottom of page